top of page

Meža skolā vari iemācīties meža lietas - kā iepazīties un sarunāties ar zirgiem un citiem dzīvniekiem, par Latvijas dabu, dzīvniekiem, augiem.

meža skola

_MG_5911.jpg
_MG_6055.jpg
_MG_6023.jpg
_MG_6097.jpg

Meža skolā mēs iepazīstam zirgus un to pasauli, izzinot, kas ir zirgs. Kā zirgi atšķiras no citiem dzīvniekiem un no cilvēka. Kā uzsākt abpusēji patīkamu un drošu komunikāciju ar zirgu, iemācīties izprast kā zirgs komunicē ar cilvēku.  Pēc iepazīšanās ar zirgiem, dodamies uz mežu, kur kuram ugunskuru, veidojam lokus un runājam par Latvijas dabu, tās floru un faunu, kādi dzīvnieki dzīvo mežā un kā mežā uzvesties, par dabas nozīmi, saudzēšanu. Pētam, kā ir dzīvot mežā, noteikt debespuses un citas mazas meža gudrības.

25 EUR/PERSONA

PIKNIKA VIETA

lielā meža skola

pastaiga ar zirgu

Iespēja iziet kopīgā 30 minūšu pastaigā ar zirgu pie rokas, kopā ar pavadoni. Zirga sagatavošana, iepazīšanās, sarunas par zirgiem.

 

15 EUR/PERSONA

zirgustunda

Nodarbība bērniem un pieaugušajiem - zirgu iepazīšana,  mīļošana, sarunas, cienāšana. Pastāstīsim kas un kā ir zirgs, ko ar zirgiem dara, ieskatīsimies zirgu uzbūvē un uzzināsim, kā zirgi atšķiras no citiem dzīvniekiem.

10 EUR / PERSONA

Pērkonzirgos zirgu jāšana NAV galvenā nodarbe, ko daram ar zirgiem, tik daudz ko varam darīt, nevienmēr atrodoties zirga mugurā. Nodarbības pie mums notiek, lai komunicētu un saprastos ar zirgiem, veidojot abpusēji patīkamu un uzticamu saikni, iemācītos ko vairāk un censtos izprast šos dzīvniekus, un svarīgākais ir abpusēja labsajūta, uzticība, kam nepieciešams laiks un attiecīga sagatavošanās.

JĀŠANAS APMĀCĪBAS NODARBĪBAS PĒRKONZIRGOS NEPIEDĀVĀJAM, TOMĒR, GADĪJUMĀ JA TEV JAU IR JĀŠANAS PRASMES, DROŠI SAZINIES AR MUMS, JA MEKLĒ STALLI, KUR DARBOTIES AR ZIRGIEM UN JĀT, TOMĒR ATCERIES, KA MŪSU STALLĪ ZIRGA LABSAJŪTA UN LABTURĪBA VIENMĒR BŪS GALVENAIS FOKUSS.

CENĀ IEKĻAUTI visi nodarbībai nepieciešamie materiāli, rīki un lietiņas;

​MAKSIMĀLAIS CILVĒKU SKAITS GRUPĀ - līdz 6 cilvēkiem;

 

Bērniem līdz 3 gadiem MEŽA SKOLA par brīvu!

PIEDĀVĀJAM ARĪ PERSONALIZĒTAS NODARBĪBAS PĒC JŪSU VĒLMĒM, IESPĒJAS NOSVINĒT SVĒTKUS, BĒRNU BALLĪTES, - RAKSTI, STĀSTI, KO VĒLIES UN TAISĪSIM BRĪNUMUS KOPĀ!

info par nodarbībām

bottom of page