Kurzemes mežonīgajos rietumos daba ir dažāda, te pļavas, te meži, te kalniņš, te dīķītis. Viss visu laiku mainās, kustās, dzīvo. Mežā nemitīgi kaut kas notiek. To gribam Tev parādīt - kāds tad īsti ir mežs. Nokritušā egle, to papētot, izrādās mājvieta tik daudz interesantām dzīvībām, un visapkārt viss ir tik dzīvs. Tepat upītei pāri pārkritušie koki izveidojuši zigzagus, mazliet tālāk Bebru ģimenei reiz bijusi māja. Stirniņu pēdas un lapsiņu pēdas un kāda jenota reja naktī.

Mūsu vigvami ļaus Tev izbaudīt mieru, atpūtināt ausis no pilsētas skaņām, izbaudīt laiku, nesteidzīgi un pie dabas, komfortabli un dabai draudzīgi.

PĒRKONZIRGU VIGVAMI

pavadi nakti dabā

Vigvami ir aprīkoti ar visu nepieciešamo patīkamai un ērtai atpūtai. Mīksta un silta gulta, virtuves stūrītis ar visu nepieciešamo tējas pagatavošanai, gaismiņas un meža skaņas, ugunskura vieta upītes ielokā. Katra vigvama vieta ir neapkārtojama un citāda, katrai savs stāsts.

 

 

_MG_6612_edited.jpg

Pērkonzirgu vigvami atrodas reljefainā vidē. Lai sniegtu iespēju redzēt, izjust un saprast īstu un neskartu dabu, mēs esam to mežā atstājuši tādu, kāda tā ir. Ar kritušiem kokiem, sūnām, pilna pārsteigumiem un mājvieta kādai dzīvai būtnei, vai ir procesā, lai pārtaptu par ko pilnīgi citu. Katra vigvama lokācija ir citāda, tomēr visas ir upes krastā un ar 2-5 metrus augstu krauju, kas dažās vietās ir diezgan stāva, jābūt uzmanīgiem. Arī meža zvēri mīt pie mums netraucēti un nereti rītausmā pļavā ganīsies stirnas, un pie viena no vigvamiem var piecilpot zaķītis, vienam netālu mīt bebru ģimene un āpšu pāris. Mēs cienām visu dzīvo un pieņemam dabu sev apkārt un mierīgi dzīvojam, netraucējot viens otram.