top of page

PĒRKONZIRGU VIGVAMI

Kurzemes mežonīgajos rietumos daba ir dažāda, te pļavas, te meži, te kalniņš, te dīķītis. Viss visu laiku mainās, kustās, dzīvo. Mežā nemitīgi kaut kas notiek. To gribam Tev parādīt - kāds tad īsti ir mežs. Nokritušā egle, to papētot, izrādās mājvieta tik daudz interesantām dzīvībām, un visapkārt viss ir tik dzīvs. Tepat upītei pāri pārkritušie koki izveidojuši zigzagus, mazliet tālāk Bebru ģimenei reiz bijusi māja. Stirniņu pēdas un lapsiņu pēdas un kāda jenota reja naktī.

Mūsu vigvami ļaus Tev izbaudīt mieru, atpūtināt ausis no pilsētas skaņām, izbaudīt laiku, nesteidzīgi un pie dabas, komfortabli un dabai draudzīgi.

Mūsu vigvami veidoti tā, lai viesiem būtu pilnīga brīvība – atbraucot un aizbraucot, neviens netraucē un iespējams privātums. Viss nepieciešamais būs atrodams vigvamā vai ap to un pirms apmeklējuma saņemsiet visu nepieciešamo informāciju.

Viesiem pieejams arī mūsu BIBLIOTĒKAS un SPĒĻU vigvams, kurā atradīsiet dažādas grāmats, žurnālus un interesantu, literatūru.

pavadi nakti dabā

Atmodini sevī ko savvaļniecisku un ļaujies dabai, noasini pāris zarus un sataisi iesmus, pagatavo vakariņas uz dzīvas, īstas uguns, tepat, mežā, zem zvaigznēm. Varbūt jau sen gribi pavadīt nakti dabā, varbūt atcerēties vecvecāku dzīves mācības par lietām mežā, varbūt Tev ir kāds binoklis, kas gadiem jau guļ atvilknē, gaidīdams savus meža piedzīvojumus, ar ko vari vērot putnus un stirnas. Sakurini ugunskuru, pavēro putnus, paskaties, ko tik skudras pa saviem skudru ceļiem nestiepj apkārt, mežā ir tik daudz ko redzēt, sajust, sasmaržot.

 

Un mierpilnai atpūtai pēc garās dienas vigvami ir aprīkoti ar visu nepieciešamo. Mīksta gulta, virtuves stūrītis ar visu vajadzīgo tējas pagatavošanai, gaismiņas un meža skaņas, ugunskura vieta upītes ielokā. Katra vigvama vieta ir neapkārtojama un citāda, katrai savs stāsts, katra sava maza meža sala tikai Tev uz šo nakti.

_MG_6612_edited.jpg

Pērkonzirgu vigvami atrodas reljefainā vidē. Lai sniegtu iespēju redzēt, izjust un saprast īstu un neskartu dabu, mēs esam to mežā atstājuši tādu, kāda tā ir. Ar kritušiem kokiem, sūnām, pilna pārsteigumiem un mājvieta kādai dzīvai būtnei, vai ir procesā, lai pārtaptu par ko pilnīgi citu. Katra vigvama lokācija ir citāda, tomēr visas ir upes krastā un ar 2-5 metrus augstu krauju, kas dažās vietās ir diezgan stāva, jābūt uzmanīgiem. Arī meža zvēri mīt pie mums netraucēti un nereti rītausmā pļavā ganīsies stirnas, un pie viena no vigvamiem var piecilpot zaķītis, vienam netālu mīt bebru ģimene un āpšu pāris. Mēs cienām visu dzīvo un pieņemam dabu sev apkārt un mierīgi dzīvojam, netraucējot viens otram.

bottom of page